5060
18 دی 1401 - 17:57

کلیات طرح اساسنامه سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در کمیسیون آموزش، تصویب شد

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از تصویب کلیات طرح اساسنامه سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در نشست امروز کمیسیون خبر داد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، رضا حاجی پور سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست امروز (یکشنبه 18 دی) این کمیسیون، عنوان کرد: در بخش نخست نشست امروز، رأی گیری گزارش نهایی کمیسیون در خصوص تحقیق و تفحص از سازمان سنجش آموزش کشور انجام و با رأی اعضا این گزارش در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در ادامه نشست امروز، انتخاب یک نفر از اعضای کمیسیون جهت عضویت در کمیسیون مشترک طرح خدمت و محرومیت زدایی در دستور کار کمیسیون قرار داشت که احمدحسین فلاحی با نظر اعضا از طرف کمیسیون آموزش برای عضویت در کمیسیون مشترک طرح خدمت و محرومیت زدایی معرفی خواهد شد.

وی ادامه داد: دستور دیگر کمیسیون آموزش بررسی طرح اساسنامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بود که با رأی اعضای کمیسیون کلیات این طرح مصوب شد.

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس یادآور شد: در ادامه اعضا وارد بررسی جزئیات طرح شده و پس از بحث و بررسی درباره جزئیات، به منظور بررسی بیشتر، این طرح به کمیته فنی و حرفه‌ای و مهارت آموزی ارجاع شد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 963534